TEMAD'IN BUGÜNKÜ İÇYÜZÜ VE GELECEK

TEMAD'da üç yıl genel sekreterlik yapmış biri olarak TEMAD'ın bugün ne kadar geriye gittiğine üzülerek şahit oluyoruz. 

Ben şahsen olağanüstü genel kurulda daha ne kadar olumsuzlukların yaşanacağını şimdi den görüyor gibiyim. Bu sitenin yazarlar bölümünde kendi görev süremde yapılan faaliyetlere bakınca ve bugünle kıyas edince ne kadar bir icraata bulunduğumuz herkesin malumudur. 

Ben bu siteden ve başka yerlerden edindiğim bilgilere göre bu yönetimin tam bir cadı kazanı olduğunu anladım. Aylarca yönetimin içerisinde birbirleri ile görüşmeyen, konuşmayan ve yasal toplanma sürelerinde bile birlik ve beraberliği sağlayamayan bu yönetimin bundan sonra da yapacağı bir iş olmadığı bugüne kadar yapmadıkları bunun bir kanıtıdır. 

Çünkü birlik ve beraberliğin olmadığı yerde hiçbir iş olmaz örnekte olduğu gibi 

Didişen insanların biraraya geldiği bu yönetim de bugüne kadar ele dokunur hiç bir iş yapmadığı herkesin malumudur bunun ilanına gerek yok

Ben buradan 22 ağustosta oy kullanacak tüm başkan ve delegelere çağrı da bulunarak özellikle Ahmet Keser'le bu toplumun idaresi mümkün değil çünkü şahsen ben kendilerinin dernek genel merkezimize her gelişlerinde kendisine izzeti ikramda bulunup gerekli aydınlatmaları yapıp iyi duygu ve dileklerle ayrılmış olmalarına karşın kendileri seçimi kazanıp masalarına oturup sadece hayırlı olsun sizlere nasıl bir katkımız olur diyebilmek için 3 gün sonraya randevu vermeleri bizleri ziyadesiyle üzmüştür. 

Hiç önemli değil bu insan değişmedi ve değişmez. Yeniden gelse de bundan farklı olmaz onun için iş oy kullanıcılarının iyi düşünüp derneğin geleceğine ipotek koydurmamaları gerekmektedir. 

Önümüzdeki günlerde daha belge ve bilgilerle sizleri aydınlatmayı düşünüyorum. 

Sevgili meslektaşlarım